OFERTA

Przebadaliśmy setki drzew, a tysiące zinwentaryzowaliśmy i wykonaliśmy inspekcję, aby tworzyć systemy zarządzania drzewami. Badaliśmy drzewa rosnące w warszawskim Ogrodzie Saskim i Krakowskim Przedmieściu, w Białowieskim Parku Narodowym, przy Zamku Książ, na wrocławskim zabytkowym osiedlu WUWA, w zabytkowej alei dębowej w Świnoujściu-Karsibór oraz jedne z największych drzew pomnikowych w kraju. Współpracowaliśmy m.in. z Zarządami Zieleni w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu, Ministerstwem Kultury, Uniwersytetem Jagiellońskim, Uniwersytetem Wrocławskim oraz licznymi urzędami gmin i miast, zarządami dróg i spółdzielniami mieszkaniowymi.

Nasza działalność skupia się na diagnostyce drzew oraz tworzeniu systemów zarządzania drzewami. Specjalizujemy się w ocenie drzew pomnikowych sędziwych i weteranów.

Wdrażamy systemy zarządzania drzewami. Są to kompleksowe usługi, dzięki którym zarządcy terenów otrzymują specjalistyczne oprogramowanie służące do zarządzania drzewami, w tym zlecania prac, tworzenia planów i kosztorysów, dokumentowania stanu drzew. Nasi klienci bezpłatnie otrzymują dostęp do internetowej bazy danych lub specjalistyczne oprogramowanie w wersji desktopowej. Korzystamy z jednych z najlepszych rozwiązań dostępnych w Europie.

Diagnostyka drzew to jeden z filarów naszej działalności. W zależności od potrzeb dostosowujemy zakres badań. Zazwyczaj oceniamy stabilność drzewa przy użyciu nowoczesnej technologii. Sprawdzamy czy drzewo jest wystarczająco stabilne w gruncie, prześwietlamy pnie i konary przy użyciu tomografu oraz wspinamy się w korony drzew, aby je lepiej ocenić. Wszystko po to, aby ocenić czy drzewo jest bezpieczne, w jakiej jest kondycji zdrowotneji jakich zabiegów potrzebuje. W ostatnich latach również jesteśmy angażowani do opinii dotyczących uszkadzania i niszczenia drzew.