O nas

Drzewa są naszą wielką pasją. Naszą misją jest dbanie o drzewa w otoczeniu człowieka. Chcemy, aby ich właściciele i opiekunowie mogli skupić się na czerpaniu z licznych korzyści płynących z ich obecności bez troski o ich prawidłowy i bezpieczny rozwój.

Firma ARBORIA dostarcza najwyższej jakości usługi w zakresie wykonywania badań drzew zgodnie z najnowszą wiedzą i przy wsparciu najnowszych technologii. Rozumiemy, że wymagania klientów są zróżnicowane, dlatego do każdego zadania podchodzimy indywidualnie aby zapewnić jak najlepszą obsługę.

Nasz zespół tworzą eksperci, którzy ukończyli liczne krajowe i międzynarodowe kursy specjalistyczne w dziedzinie diagnostyki i oceny drzew, w tym inspekcji drzew zgodnie z polskim standardem Certyfikowanego Inspektora Drzew oraz niemieckimi normami FLL (Baumkontrolleur). Jako pierwsi w Polsce i jedni z pierwszych na świecie zostaliśmy certyfikowanym konsultantem ds. drzew weteranów w ramach europejskiego programu VetCert. Jesteśmy członkiem ITEG/BAHOE (International Tree Expert Group), Polskiego Towarzystwa Dendrologicznego i brytyjskiego Towarzystwa Arborystycznego (ang. Arboricultural Association).

Polecane publikacje

drzewa-w-krajobrazie-okl

 

jak-dbac-o-drzewa

 

aleje_okladka

               

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja pn. „Innowacyjne metody badania statyki drzew oraz określania bezpieczeństwa w ich otoczeniu” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej świadczącej usługi zintegrowanej metody oceny stanu drzew.